JK

Zlatnictví JK Jitka Kudláčková získalo ocenění Visa Czech Top Shop

Velkou radostí a oceněním naší práce pro nás bylo prvenství v soutěži Visa Czech Top Shop. Naše prodejna v BB Centru v budově Filadelfie zvítězila v hodnocení za měsíc srpen. Již nyní se těšíme, jak si povede v celoročním finále.

Soutěž Visa Czech Top Shop 2022 hodnotí na základě mnoha různých kritérií nominované prodejny. V srpnu uspěl mezi velkou konkurencí právě showroom JK Jitka Kudláčková, nacházející se v areálu Brumlovka. Naše filozofie vychází z toho, že šperk je vztah, a právě ten se snažíme budovat i s našimi zákazníky. Když jsme před třiceti lety začínali, ani nás nenapadlo, že by malé rodinné zlatnictví mohlo fungovat v podobných prostorách. Nyní jsme za to velmi rádi, a i když jsme se za ty roky rozrostli, stále si zakládáme na kvalitě a originalitě šperků a individuálním přístupu ke klientovi. Velmi nás těší, že jsme tímto způsobem oslovili i hodnotitele soutěže.

„Soutěž má v první řadě za cíl ocenit unikátní zákaznickou zkušenost v obchodech s důrazem na to, aby nebyly zvýhodněny například jen velké prodejny, ale aby každý, kdo má nějaké zajímavé řešení, měl šanci uspět. Soutěž má pomoci obchodníkům dát vědět zákazníkům, v čem jsou unikátní a zajímaví,“ řekl Josef Kunčar ze společnosti Visa, který na showroomu JK Jitka Kudláčková ocenil hned několik věcí. „Na první pohled zde na člověka dýchne noblesa spojená s luxusním sortimentem šperků, ale také vzdušnost a elegance. Prodejna je prostorná, lidé se zde mohou volně procházet a užívat si pohled na krásně prezentované šperky. Rovněž přímé propojení s dílnou, kde se šperky vyrábějí, je unikátní.“

Celý náš tým se díky ocenění utvrdil v tom, že přesun do nových prostor byl správný krok. Ačkoliv si naše šperky můžete prohlédnout a zakoupit také na e-shopu, osobnímu kontaktu se nic nevyrovná. „Nikdy jsme nechtěli mít řetězec, to by bylo velmi náročné udržet výrobu na špičkové úrovni. Naší představou byl výjimečný reprezentativní prostor, kam se vejde dostatek zákazníků, a který bude zároveň spojen s dílnou. V centru Brumlovka se tohle všechno snoubí. Co se designu prodejny týče, uvědomujeme si, že pozornost zákazníka se musí upírat na šperky, a proto zde nenaleznete žádné rušivé prvky. Ocenění Visa Czech Top Shop je pro nás důkazem nadčasovosti designu naší prodejny a toho, že jsme se vydali správným směrem,“ svěřil se Dušan Mlynarčík, výkonný ředitel a spolumajitel JK Jitka Kudláčková.

Přijďte se sami přesvědčit, jak jedinečný náš showroom je. Nerušeně zde můžete obdivovat originální kolekce z naší dílny a personál vám se vším rád poradí.

Související články

České vejce Novinky

České vejce

V lednu 2019 jsme v naší výrobě dokončili, s pokorou si troufáme říci, naprostý unikát a jedinečný artefakt.

Přečtěte si více
Korunky pro  Českou Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 Novinky

Korunky pro Českou Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019

Zhostili jsme se nelehkého úkolu vytvořit dvě korunky pro vítězky letošního ročníku soutěže.

Přečtěte si více
Výjimečná autorská soška anděla ze zlata, perleti a stříbra. Novinky

Výjimečná autorská soška anděla ze zlata, perleti a stříbra.

Představujeme vám unikátní umělecký artefakt, stříbrnou sošku anděla z rukou našeho designéra Davida G. Hrubce. Andělská soška ženy je i s kamenným podstavcem 37 cm vysoká, tělo má ze stříbra, křídla z perleti a v rukou drží zeměkouli ze zlata.

Přečtěte si více

Tvorba zlatých šperků
s vlastním designem
od roku 1991

ruční výroba
i nejmodernější
technologie

Reprezentativní prodejna
se zlatnickou dílnou
a parkingem

VYBÍREJTE Z DOMU
ČI NA PRODEJNĚ

bezpečně doručíme
kamkoli v ČR i zahraničí

Doživotní záruka
a každé dva roky servis
šperků jk zdarma

Certifikáty pravosti
a vysoké kvality

Osobní zvýhodnění
a novinky
pro registrované

engagement gift medal settings